მე-7 კლასში მისაღები გამოცდის საბოლოო შედეგები და ჩარიცხულ მოსწავლეთა სია!
- 28 ივლისი, 2019
ძვირფასო მშობლებო და მოსწავლეებო!
მე-7 კლასში მისაღები გამოცდის საბოლოო შედეგები შეგიძლიათ იხილოთ აქ!
სააპელაციო განცხადებების განხილვის შედეგად შეიცვალა მხოლოდ ერთი ნაშრომის ქულა (გახდა 19,5).
სკოლაში ჩაირიცხება საუკეთესო შედეგის მქონე 139 მოსწავლე, რომლებსაც აქვთ 21,1 ქულა ან მეტი.
სკოლაში ჩარიცხვაზე შეიძლება უარი ეთქვას მოსწავლეს, რომელსაც საგამოცდო კონკურსის წარმატებით დაძლევის მიუხედავად, წლიური ნიშანი მათემატიკაში აქვს 7 ან ნაკლები, ხოლო სხვა საგანში 6 ან ნაკლები, ან დახასიათებაში არ გამოიკვეთება, რომ მოსწავლე 2018-19 სასწავლო წელს იყო დისციპლინირებული. სკოლაში არ ჩაირიცხება მოსწავლე, რომელმაც 2018-19 სასწავლო წელს დაძლია მე-7 კლასი და ჩააბარა მისაღები გამოცდა მე-7 კლასში.
მშობლების განცხადებების მიღება სკოლაში ჩარიცხვაზე იწარმოებს 5 აგვისტოდან 3 სექტემბრის ჩათვლით ყოველდღე შაბათ-კვირის გარდა 11 -დან 18 საათამდე. ოთახი N103.
საგამოცდო კონკურსში გამარჯვებულ მოსწავლეთა სია:
1 აბულაშვილი ნიკოლოზ
2 ალავიძე დემეტრე
3 ანთიძე ნიკოლოზ
4 არაბული ანა
5 არაბული სანდრო
6 არსენაშვილი დავით
7 ბადალაშვილი ოთარი
8 ბარბაქაძე ნინი
9 ბაცანაძე საბა
10 ბაჯელიძე ნიკოლოზი
11 ბეგიაშვილი დავით
12 ბენდელიანი ლევანი
13 ბერიძე შოთა
14 ბექაური ამირან
15 ბიჭიაშვილი მათე
16 ბრელიძე ელენე
17 გაბისონია დათო
18 გაბლაია ლაშა
19 გაგნიძე ოთარ
20 გელბახიანი ნიკა
21 გეწაძე ნინო
22 გვაზავა კონსტანტინე
23 გიგაია საბა
24 გორგიძე ამირან
25 გურეშიძე ნიკა
26 დვალიშვილი ქეთევან
27 დიასამიძე გურამ
28 დულარიძე ნიკოლოზ
29 ელგენდარაშვილი ანა
30 ელჩიბეგაშვილი ანი
31 ვარსიმაშვილი უტა
32 ვერულეიშვილი სანდრო
33 ვეშაგური ნიკა
34 ზაალიშვილი ანდრია
35 ზაბახიძე არჩილ
36 თანდაშვილი თორნიკე
37 თოდუა ზურაბ
38 თოლორდავა გიორგი
39 ივანიძე გიორგი
40 იჩქიტიძე ანდრია
41 კანტიძე ოთარ
42 კახნიაშვილი ვასილ
43 კელენჯერიძე დემეტრე
44 კენკიშვილი არჩილ
45 კვიკვინია თეკლა
46 კვიმსაძე გიორგი
47 კვიჟინაძე გიორგი
48 კვიტაშვილი მარიამ
49 კილაძე ოლია
50 კირვალიძე გელა
51 კირკიტაძე დაჩი
52 კოდუა მარიამ
53 კორკოტაძე ელენე
54 კორძახია სანდრო
55 კუპატაძე დავით
56 კუპრავა გიორგი
57 კურტანიძე რატი
58 ლეკიაშვილი ლუკა
59 ლეკიშვილი ავთანდილ
60 ლომიძე საბა
61 ლუტიძე ლუკა
62 მათითაშვილი ნანა
63 მაისურაძე ლაშა
64 მამაციანი საბა
65 მამისაშვილი ნინო
66 მანაგაძე ლუკა
67 მარსაგიშვილი გუგა
68 მარტყოფლიშვილი ნუცა
69 მეგრელიშვილი ლევან
70 მეკრავიშვილი ნიკოლოზ
71 მესხი ნიკოლოზ
72 მექვაბიძე დაჩი
73 მინაშვილი მარიტა
74 მოსიძე გიორგი
75 მოურავიძე დავით
76 მურადაშვილი ლუკა
77 მღებრიშვილი გუგა
78 მღებრიშვილი ლუკა
79 მხეიძე დავით
80 ნაცვლიშვილი საბა
81 ნიკოლაშვილი თორნიკე
82 ოქროშიძე ლაზარე
83 როჭიკაშვილი ლუკა
84 რუსიშვილი გიორგი
85 სამადაშვილი საბა
86 სამნიაშვილი გიგი
87 სამუნაშვილი გიორგი
88 სამხარაძე გიორგი
89 სარსევანიძე გვანცა
90 სიბაშვილი საბა
91 სოზიაშვილი ვაკო
92 სრესელი ალექსანდრე
93 სულიაშვილი ლიკა
94 სულიაშვილი ნიკოლოზ
95 სურმავა ნოე
96 ტალახაძე ანასტასია
97 ტორაძე ანა
98 ტრაპაიძე ტარიელ
99 ტყეშელაშვილი დავით
100 უგრეხელიძე იოანე
101 ფანცულაია საბა
102 ფაჩუაშვილი დავით
103 ფირცხალავა საბა
104 ქარჩავა ოთარ
105 ყველაიძე ლუკა
106 ყირიმლიშვილი ლუკა
107 ყრუაშვილი ნიკოლოზ
108 ყულიაშვილი ალექსანდრე
109 ყუფარაძე სოფიო
110 შარვაძე ნიკოლოზ
111 შაყულაშვილი საბა
112 შეროზია ნიკოლოზ
113 შვანგირაძე ამიკო
114 შიშმანაშვილი დავით
115 ჩაჩანიძე ლუკა
116 ჩაჩუა ნატალი
117 ჩუგუაშვილი საბა
118 ცინცაძე ილია
119 ცხადაძე გიორგი
120 ჭავჭავაძე ნიკოლოზ
121 ჭანტურია გიორგი
122 ჭეიშვილი ნუცა
123 ჭელიძე დავით
124 ჭელიძე მიხეილ
125 ჭყონია ალექსანდრე
126 ხაჩატურიანი ნიკოლოზ
127 ხაჩიძე გიორგი
128 ხახანაშვილი ანა
129 ხელაია ნინი
130 ხმალაძე ვახტანგ
131 ხოკერაშვილი ნიკოლოზ
132 ხუნდაძე რუსუდან
133 ხუციშვილი ანა
134 ხუჯაძე ანდრია
135 ჯალაღონია ავთანდილ
136 ჯვარშეიშვილი ვახტანგ
137 ჯიმშელეიშვილი დაჩი
138 ჯიმშიაშვილი ალექსანდრე
139 ჯიშკარიანი მარიამ
კომაროვის სკოლა გისურვებთ წარმატებას!